BİZ Neler Yaparız ?

Merkezimizde grup egzersizlerimiz en fazla 9 kişilik sınıflardan oluşur. 

Derslerimize katılmadan önce Randevu alarak stüdyomuza sizi davet ediyoruz ve Bir sağlık formu doldurursunuz,Ölçümleriniz yapılır.

Postür analizinizi yapılır,Herhangibir Omurga rahatsızlığınız varsa ,pilates yapılması ile ilgili doktorunuzdan yazılı onay istenir.

Pilates Programınız hazırlanır ve sizinle Paylaşılarak,Vücut kitle endeksinize göre disiplin oluşturmanıza yardımcı olunmaktadır. 

Doğru nefes alış-veriş öğretilir. Kasların kullanımı anlatılır.

Gurup ve özel derslerde Aylık programımız 12 Saat’tir. Matwork derslerimiz Haftada 3 gün 45 Dakikadır.

Mat Pilates derslerinde mini pilates topu, elastik bant, pilates çemberi, sağlık topu,Foam roller,Hafta da bir gün Hareketli Müzik eşliğinde Büyük top ile yardımcı ekipmanlar kullanılabilmektedir. 

 Derslerimizin son 15 Dakikası Lavanta Kokulu Göz bantlarımızla, Masaj Topu ve Volkanik taşlarımızla, müzik eşliğinde Yoga yaparak sizi dinlenmiş, mutlu olarak ayrılmanızı sağlıyoruz.

Özel Ders ücreti yapılan postür analizi ve çıkarılan programa göre değişir.

1 aylık Programınız 12 Saattir,Yeni Program paylaşılınca üyeliğiniz yenilenir.

- Haftada en az üç kez  günlük koşuşturmaca içerisinde unutmayı engellemek adına doğru duruş ve nefes için hatırlatma mesajları gönderilir.

 İlk 12 seanslık çalışma sonrasında doğru nefes sayesinde bünyede canlılık hissedilir. Doğru duruş ile ağrı ve sancılardaki azalma dolayısıyla kaliteli yaşam standardı kazanılır.

ÜYELİK KURALLARIMIZ

 

-Kayıt işlemi ve ödemeler derslere başlayacağınız ilk gün derse girmeden önce yapılır. Ödeme yapılmadan stüdyodaki seanslara katılınamaz.

-Deneme dersleri ücretlidir, deneme sonunda derslere kayıt olmaya karar verirseniz ücret paketinizden düşülecektir

-Ödemelerde taksit seçeneğimiz yoktur.

-Üyelikler başkasına devredilemez. 

-Ücret iadesi yapılmaz

-Derse gelemeyeceğinizi en az 4 saat önceden haber vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ders yapılmış sayılacak ve paketinizden düşülecektir. 

-Gelemediğiniz derslerinizi yalnızca *paket bitim süresini aşmadan önce* telafi edebilirsiniz. Paket uzatma veya kayıt dondurma gibi uygulamalarımız bulunmamaktadır.

-Telafi derslerinizi , sabit ders günlerinizin dışında başka bir güne yazdırabilirsiniz. Tüm üyelerimiz telafiler için stüdyonun ve eğitmenlerin uygun oldukları saatlere uymak zorundadırlar. 

-Stüdyomuz tüm dersler ve telafiler ile ilgili saat-gün değişikliği yapma hakkına sahiptir.

-Butik çalışan bir stüdyo olduğumuz için kayıt olunmadan veya kaporo ödenmeden rezervasyon yapma ve yer tutma imkanımız yoktur.

-Herhangi bir kas ve eklem probleminiz varsa, geçirilmiş bir ameliyat sonrası nekahet dönemindeyseniz, gebelik durumunuz varsa veya doktorunuzun egzersiz yapmanızı önerdiği bir rahatsızlığınız varsa  bizimle mutlaka yüz yüze görüşme randevusu alınız.

-Yüz yüze görüşmek ve stüdyomuzu görmek isterseniz,  bizi mutlaka önceden telefonla arayarak görüşme randevusu alınız. Çünkü ders esnasında gelmeniz halinde görüşme imkanımız bulunmamaktadır.